Petroholix

Marka powstała w myśl zasady od kolegów dla kolegów. Chcemy dzielić się z Wami naszą pasją do Motorsportu oraz tuningu z lat 80-90tych. Wszystkie nasze produkty powstają w limitowanej ilości, nie będzie wznawiania produkcji bądź reedycji. Tym samym macie pewność, że odzież jest na swój sposób wyjątkowa i unikalna. Dokładamy wszelkich starań aby odzież tworzona dla Was była zawsze najwyższej jakości, co bezpośrednio przełoży się na Wasze zadowolenie.

E30 Meeting Poland

Największe spotkanie miłośników BMW e30 w Polsce, jak nieskromnie twierdząc w Europie. Limitowana impreza na 200 sztuk BMW e30 z Polski, jak również  gości z zagranicy. Zapoczątkowane dzięki Forum BMW-e30.pl , rozwijane sukcesywnie z roku na rok z wyjątkowym klimatem tworzonym przez miłośników i piękne e30’stki. Gościli podczas naszych spotkań miłośnicy e30’stek z Estonii, Czech, Łotwy, Litwy, Słowenii, Białorusi, czy Rosjii. 

Forum BMW-e30.PL

Utworzone w 2006 roku działające do dziś , zrzeszające miłośników e30’stek z całej Polski, jak również Polaków za granicą. Ogromna baza informacji i porad w temacie BMW e30 , począwszy od porad przy zakupie do najróżniejszych modyfikacji. Dzięki jego istnieniu powstała inicjatywa spotkań miłośników e30 zwana dziś jako E30 Meeting Poland, jak również przy wsparciu jego użytkowników zapadła decyzja o powstaniu Petroholix.